Recenze: Naruto

19. ledna 2010 v 12:09 | Moyako Kanischi |  O anime

Hlavním hrdinou je 13-ti letý mladík Uzumaki Naruto.
Naruto je normální chlapec, který studuje ninja akedemii, když najednou zjistí, že nemá na to být ninjou, nechá se svést svým jedním učitelem. Po ponaučení a překonání svého strachu se stává ninjou listové vesnice tzv. Genin. Zažívá plno dobrodužství bok po boku se svými ninja společníky Sakurou a Sasukem a jeho učitelem Kakashim Hatake.
Naruto po narození přišel o oba rodiče. Matka (Kushina) zemřela ihned po porodu a otec (Minato) neboli čtvrtý Hokage (Vládce) listové vesnice, obětoval svůj život pro svého syna. Ovšem, že Naruto o faktech svých rodičích neví.


Během příběhu Naruto záživá mnoho zážitků jako např.: Chuuninská zkouška, Výprava do země vln, Záchrana Sasukeho Uchihy, ale nechybí ani láska, Naruto miluje Sakuru Haruno, ta naopak miluje Sasukeho a nesnáší Naruta, ale nakonec se i na našeho hrdinu štěstí ukázalo. Hinata Hyuuga je jméno dívky, které se Naruto líbí, ale Naruto to přehlíží, neboť si to neuvědomuje. Chlapec je hodně hyperaktivní, bláznivý a překypuje sebevědomím. Narutovým příběh se seznámíte s mnoha dalšími charaktery jako jsou například: Chouji Akimichi; Shikamaru Nara; Rock Lee a nesmí chybět ani Jiraya alias Ero-senin. Ilustrátorem a autorem anime Naruto je Kishimoto Masashi. Dalším pokračováním tohoto fascinujícího anime je Naruto Shippuden, které stále pokračuje.


Napsal jsem já! Takže se zdrojem!
Obrázek-zdroj: Deviantart.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.